Jste zde: Home Články

TJ Sokol Bordovice

Aktuální informace a reportáže zde: https://www.facebook.com/tjsokolbordovice/

Příští zápas

Články

Spálov vs. Bordovice 4:0

IMG 9920Bordovice zajížděly ke svému dalšímu utkání do dalekého Spálova, který hraje na špici naší soutěže, tudíž byl považován za favorita a to i díky tomu že Pítrově družině se na jaře zatím vůbec nedaří a na své konto si připsali pouze jeden bod za remízu v derby s Tichou.

Celý článek...
 

Bordovice nedosáhly na body ani ve Vlčovicích, soupeři podlehly 2:1

IMG 9920V 17. kole I.B třídy skupiny D svedl los proti sobě týmy nedalekých Vlčovic a Bordovic. Ideální fotbalové počasí doprovázelo tento zápas, který již dopředu sliboval velký boj a derby týmů, které od sebe dělí jen pár kilometrů, a které na tom byly v tabulce naprosto totožně.

Celý článek...
 

Bordovice podlehly Jistebníku vysoko 0:6

IMG 9920Bordovice v sobotu hostily vedoucí tým tabulky Jistebník, kterému nakonec podlehly vysoko 0:6.

Celý článek...
 

Bordovice si z Tiché odvezly bod za jednobrankovou remízu

IMG 9920K druhému jarnímu mistrovskému utkání zajížděly Bordovice do nedaleké Tiché. V prvním ostrém zápase jara obě mužstva prohrála a tak bylo jasné, že chuť a touhu po bodech budou mít oba soupeři. Při pohledu na tabulku je jasné, že do role mírného favorita byli pasováni domácí, ale jak všichni víme, v „derby“ se může stát cokoliv.

Celý článek...
 

Přípravné utkání: Bordovice - Bartošovice 8:2

IMG 9920Příjemné počasí zvěstující příchod jara bylo svědkem posledního přátelského zápasu TJ Sokol Bordovice v zimní přípravě sezóny 2015/2016. Utkání proběhlo v pátek 18.3. od 18.hod. na umělé trávě v Novém Jičíně byl soupeřem klub Bartošovic.

Celý článek...
 

Přípravné utkání: Bordovice - Studénka 4:6

ilustracni3Bordovice v sobotu 12. března nastoupily k předposlednímu přípravnému utkání na UMT v Novém Jičíně, ve kterém podlehly soupeři ze Studénky 6:4.

Celý článek...
 

Přípravné utkání: Bordovice - Mořkov 1:2

IMG 9920V pořadí třetí přípravné utkání sehrály Bordovice v sobotu 5. 3. opět na umělé trávě Soupeřem byl nedaleký Mořkov, který přivítáme na vlastním hřišti v mistrovském utkání 28.5.

Celý článek...
 

Přípravné utkání: Bordovice - Chuchelná 1:2

ilustracni3Bodovice dnes nastoupily ke svému druhému přípravnému utkání v zimní pauze. Soupeřem byla Chuchelná, která je účastníkem I.B třídy sk.A, kde je s 23 body na 4. místě.

Celý článek...
 

Bordovice doma zdolaly Jakubčovice 4:2

img 5736aV prvním domácím utkání jara Bordovice porazily lídra tabulky dvoubrankovým rozdílem 4:2, také Jakubčovicím tak vrátily porážku z podzimní části sezony a v tabulce se posunuly na sedmou příčku.

Celý článek...
 

Utkání na půdě třetího Libhoště vyznělo lépe pro Bordovice

img 5705aBordovice v nedělním duelu vrátily Libhošti podzmní porážku. Po brankách Horáka a Maruchniče si odvezly zasloužené tři body za výhru 3:2.

Celý článek...
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Návštěvnost

Návštěvy [+/-]
Dnes:
Včera:
Předevčírem:
23
251
246

+5

Celkem
od 16. 8. 2008 1 010 244
Facebook
Youtube