Jste zde: Home Sezona Sezona 2008/2009 Reportáže Bordovice - Hostašovice 5:0

Bordovice - Hostašovice 5:0

Sestava: Peiger, Farkavec, Kocián (85. Adamec), Melčák, Geryk, Kašpárek, Machynka, Raška, Vaněk (C), Macháček (78. Hoďák), Vala

Rozhodčí: Mastný J.

37'
Červené karty
-

Hned v první minutě utkání prověřil brankáře Lukáš Kašpárek, brankář byl ale připraven a pokus chytil. Chvíli nato hlavičkoval blízko brány Pavel Vaněk, hlavička ale mířila nad bránu. V 10. minutě domácí obrana zaspala a do šance se dostaly Hostašovice, střela ale minula bránu. O chvíli později byl Hostašovicím nařízen přímý kop těsně za hranicí šestnáctky, hráč ve zdi ale odvrátili na roh. V další šanci byli hosté o 4 minuty později, když se útočník dostal do pokutového území skoro až před Lumíra Peigra, tam ho ale naposlední chvíli od míče obranným zákrokem odstavil Viktor Melčák. Ve 24. minutě zakombinovaly Bordovice, Pavel Vaněk poslal míč Raškovi, který přesnou střelou, kterou ještě mírně tečoval obránce, dokázal vsítit první gól Bordovic! Ve 33. minutě došlo ke střídání v celku Hostašovic. Po pár minutách přišel faul na Pavla Machynku, za který si hráč Hostašovic vysloužil žlutou kartu. Po tomto faulu se k rozehrávce přímého kopu nachystal Lukáš Kašpárek, střela jen těsně minula bránu. Minutu před koncem prvního poločasu mohl zvýšit vedení Bordovic Pavel Vaněk, který vystřelil zpoza šestnáctky a jeho střela opět jen těsně minula bránu. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 1:0.

V úvodu druhého poločasu rozehrávaly Bordovice rohový kop, tato situace mohla skončit vlastním gólem Hostašovic, zachránila je tyč. V 60. minutě se na straně Bordovic rozehrával další rohový kop, tentokrát s mnohem úspěšnějším zakončením - Pavel Vaněk přidal hlavou druhý gól! O 2 minutky později vystřelil Přema Geryk z úhlu a opět rozvlnil síť brány, kterou hájil hostující brankář! Svou první trefou v bordovském dresu zvýšil vedení Bordovic na 3:0. Poté využili hosté druhého střídání a za několik minut i třetího. V 78. minutě vystřídaly i Bordovice - Martin Hoďák vystřídal na hřišti Tomáše Macháčka. Další gól Bordovic přišel v minutě 81., když Viktor Melčák poslal centr Pavlovi Vaňkovi, ten si ještě pohrál s brankářem a střelou mezi tři tyče zvýšil vedení už na 4:0. Ani ne po čtyřech minutách si před bránou vyměnili několik přihrávek Viktor Melčák s Daliborem Valou, a tato situace opět skončila gólem, který vstřelil Vala. Pak Bordovice podruhé vystřídaly, hřiště opustil Jan Kocián a nahradil ho Lukáš Adamec. Asi 3 minuty před koncem byl Dalibor Vala faulován v pokutovém území a následovala penalta. K míči se postavil Lukáš Kašpárek, brankář se ale pro míč natáhl a penalta nebyla proměněna. Bordovice tak porazily Hostašovice výsledkem 5:0.

od 16. 8. 2008 892 162