Jste zde: Home Sezona Sezona 2008/2009 Reportáže Bordovice - Tichá B 4:0

Bordovice - Tichá B 4:0

Sestava: Peiger, Farkavec, Kocián, Melčák, Černoch, Kašpárek, Machynka, Raška, Šuhajda, Vala (88. Geryk), Vaněk (C)

Rozhodčí: Žitník Z.

Bordovice

9. 5. 2009

Tichá B
Bordovice
Tichá B
35' Černoch
56' Kašpárek (pen.)
74' Raška
82' Vala
Góly
88' Vala (Geryk)
Střídání
14' Bok (Vaněk V.)
68' Gilar (Kovář)
85' Vaněk M (Žižka)
Žluté karty
Červené karty
Rohové kopy

Důležité okamžiky

5' Machynka v šanci před bránou, jeho střela je sražena na roh. Míč rozehraný od rohového praporku se dostává k Vaňkovi, který hlavičkuje mimo bránu.

12' Raška vypálil z dálky, jeho střela jde ale nad břevno.

14' Dochází k prvnímu střídání hostů, hřiště opouští Vaněk L. a nahrazuje ho Bok.

17' Machynka rozehrává roh na Vaňka, který z dobré pozice střílí a trefuje konstrukci brány.

23' Po delší době zahrozil také soupeř. Hráč Tiché napřáhl asi z 35 metrů a jeho střela míří jen těsně nad břevno.

32' Hráč Tiché zahrál rukou a tak dostávají Bordovice výhodu přímého kopu. K míči se staví Kašpárek, který dobře obstřeluje zeď, ale míč se stáčí mimo bránu.

35' Další přímý kop tentokrát po faulu na Valu. Volný přímý kop rozehrává Černoch, který krásným GÓLEM posílá Bordovice do vedení 1:0!

38' Vaněk obchází brankáře a z dobré pozice bohužel netrefuje bránu.

2. poločas

48' Melčák posílá dobrý centr před bránu, kde nachází Vaňka, kterému však střela vůbec nesedla a z dobré pozice před bránou střílí mimo.

49' Vala se dostává do šance, střílí na bránu, ale brankář Tiché se vytáhl velmi dobrým zákrokem a zachránil tak svůj tým od druhého inkasovaného gólu.

56' Vala se dostal do pokutového území, kde jej fauluje obránce soupeře a rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu. Míč na značku si staví Kašpárek, který dává GÓL a zvyšuje tak vedení Bordovic na 2:0!

63' Vaněk se řítí do šestnáctky, kde předává míč Valovi, jeho střelu ale likviduje brankář.

68' Tichá využívá další střídání, odchází Kovář, přichází Gilar. O chvíli později se Tichá dostává do šance, s touto nebezpečnou střelou si ale Peiger poradil.

74' Raška střílí asi z pětatřiceti metrů - jeho krásná střela míří do brány a Bordovice vedou už 3:0!

80' Volný přímý kop pro Bordovice, u míče je Raška, který tentokrát bránu přestřeluje.

82' Vaněk posílá přesnou přihrávku Valovi před bránu, ten má před sebou už jen prázdnou bránu, kterou trefuje a dává GÓL! Bordovice tak ještě zvyšují stav na 4:0.

85' Tichá využívá možnost třetího střídání, odchází Žižka a přichází Vaněk M.

86' Volný přímý kop tentokrát pro Tichou, brankář Peiger ale tuto tvrdou střelu bez problémů chytá.

88' Střídání na straně Bordovic, na poslední 2 minuty přichází Geryk, který nahrazuje Valu.

od 16. 8. 2008 892 186