Jste zde: Home Sezona Sezona 2008/2009 Reportáže Ženklava - Bordovice 0:3

Ženklava - Bordovice 0:3

Sestava: Peiger, Machynka, Melčák, Šuhajda, Černoch, Geryk (77. Kocián), Kašpárek, Raška, Benáček (15. Farkavec), Vala, Vaněk (C)

Rozhodčí: Žitník Z.

Ženklava

19. 4. 2009

Bordovice
Ženklava
Bordovice
Góly
38'Vaněk
56' Vala
63' Vaněk
?'
Střídání
15' Farkavec (Benáček)
78' Kocián (Geryk)
Žluté karty
74' Geryk
86' Melčák
Červené karty
Rohové kopy

Důležité okamžiky

3' Již ve třetí minutě jsme dostali šanci kopat volný přímý kop, kterého se ujal Kašpárek - jeho střela trefuje břevno a odráží se zpět do hřiště.

10' Benáček byl nepříjemně sražen k zemi brankářem soupeře, dochází k ošetřování za postranní čarou. Po chvíli se vrací zpět na hrací plochu.

15' Benáček se snažil pokračovat po ošetření ve hře, ale musel být vystřídán. Nahrazuje ho Farkavec.

16' Přichází dobrý centr na rozběhnutého Vaňka, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd.

24' Melčák posílá dlouhým míčem k bráně Vaňka, ten ale tento centr nestihl. Míč se ale vrací k našim záložníkům, kteří zakládají další akci, Vaněk centruje před bránu, kde nachází Valu, který trefuje břevno.

28' Bordovice kopou rohový kop, před bránou je dobře postaven Raška, který na míč ale nedoskočil.

30' Nařízen přímý kop Ženklavě, která prověřuje Peigra.

34' Machynka střílí z dálky těsně nad bránu.

37' Machynka opět zkouší pozornost brankáře, ten jeho střelu vyráží.

38' Vala centruje před bránu na Vaňka, který hlavou proměňuje nabídnutou šanci v první GÓL! Bordovice vedou 0:1.

56' Vala přeloboval brankáře a zvyšuje vedení Bordovic GÓLEM na 0:2!

63' Další GÓL! Síť rozvlnil Vaněk. Stav zápasu 0:3.

68' Do šance se dostává také Ženklava, pomezní rozhodčí ale zvedá praporek, který hlásí ofsajd.

74' Geryk dostává žlutou kartu za faul na brankáře.

77' Druhé střídání Bordovic, hřiště opouští Geryk, nahrazuje ho Kocián.

82' Černoch tvrdě střílí z úhlu na bránu, střela je ale sražena na roh.

85' Hráč Ženklavy se opřel do střely ze střední vzdálenosti, střela míří přímo do náruče brankáře Peigra.

86' Melčák dostává žlutou kartu za zdržování hry.

Bordovice Ženklavu celý zápas jasně přehrávaly a kdyby se podařilo proměnit více šancí mohl být rozdíl skóre ještě vyšší.

od 16. 8. 2008 892 188