3
12' Žurek (pen.)
23' Maleňák
26' Paszko
38' Černoch (Marcol)
55' Badaň (Geryk)
85' Kocián (Šuhajda)
3
Střídání
2
56' Černoch (Martinov)
73' Král (Simert)

Důležité okamžiky

1' Chyba Oder v obraně, Kvita jde na bránu, je ale zahnán do rohu.

2' Po faulu zahrávají Odry standartní situaci, poprvé prověřují našeho brankáře Černého, který střelu chytá.

8' Autové vhazování u branky soupeře, obrana chce odkopnout míč, odkop zachytil Machynka, který pohotově přihrává Macháčkovi a ten dává GÓL! Stav 1:0.

10' Melčák centruje na Macháčka, který hlavičkuje na bránu, brankář vyráží na roh.

12' Po faulu v pokutovém území zahrávají Odry penaltu, Žurek vyrovnává stav na 1:1.

15' Autové vhazování u branky soupeře, Kvita střílí, střela míří brankáři přímo do ruk.

20' Benáček střílí z úhlu, brankář střelu chytá.

21' Kvita dostává přihrávku na hranici ofsajdu, beží s míčem na bránu, střílí a dává GÓL! Stav 2:1.

23' Odry vysílají střelu z cca 20 metrů, míč míří přesně do "vinklu" a je to GÓL! Stav 2:2.

24' Geryk u míče, centruje na Macháčka, který trefuje břevno.

26' Odry dávají GÓL, který je velmi podobný gólu z 23. minuty! Stav 2:3.

29' Kvita centruje na Macháčka, který hlavičkuje nad bránu.

38' Dochází k prvnímu střídání na straně domácích, odchází Marcol, přichází Černoch.

43' Kvita sřílí, ale střela míří nad bránu.

54' Černoch v individuální akci asi přes půl hřiště a dává GÓL! Stav 3:3.

55' Další střídání Bordovic, odchází Geryk, přichází Badaň.

56' Střídají také Odry, odchází Černoch, přichází Martinov.

65' Machynka střílí nad bránu.

67' Benáček střílí z úhlu na bránu, brankář vyráží, Černoch střílí, ale mimo.

70' Kvita střílí mimo bránu.

73' Odry střídají, odchází Král, přichází Simert.

74' Kašpárek rozehrává přímý kop, brankář střelu chytá.

84' Černoch střílí, brankář střelu chytá.

85' Poslední střídání Bordovic, odchází Šuhajda, přichází Kocián.

88' Kašpárek rozehrává přímý kop, Macháček hlavičkuje nad.