Jste zde: Home Články Bordovice podlehly Jistebníku vysoko 0:6

TJ Sokol Bordovice

Bordovice podlehly Jistebníku vysoko 0:6

IMG 9920Bordovice v sobotu hostily vedoucí tým tabulky Jistebník, kterému nakonec podlehly vysoko 0:6.

Sestava: Turoň – Klos (80. Fusek), Černoch (36. Sosenka), Kovařík, Vaněk – Raška, Geryk (25. Peťko) – Zůbek (70. Najvar), Holinei, Rajnoch (57. Melčák) – Blažek

Utkání začalo naší slušnou hrou, která vyústila během několika minut ve tři gólové šance. Dvakrát neuspěl Blažek a jednou Rajnoch. Po těchto úvodních minutách přišly na řadu rychlé akce soupeře po pravé straně, kde přesnými míči hledali rychlého Bestu. Ten připravil branky pro své spoluhráče a nejvíce zaměstnával naši obranu. Jistebník skóroval rychle za sebou v jedenácté a sedmnácté minutě. A když ve čtyřicáté přidali další branku, bylo o zápase prakticky rozhodnuto.

Druhá část hry byla o kontrole hry ze strany Jistebníku. V 69. minutě si vzal míč na polovině nejlepší hráč zápasu Besta a doslova s ním projel mezi našimi hráči až do gólového zakončení. My se při uspokojení soupeře, který měl nahráno, dostali do další gólovky. Tu nevužil jeden z mála našich aktivních hráčů Vaněk. V závěru přidal Jistebník pohodlně dvě další branky a dokončil náš debakl. První tým tabulky si zápas pohlídal i díky našim problémům se zakončením. Proměněním aspoň některé z úvodních šancí jsme mohli dát utkání jiný ráz a více ho zkomplikovat soupeři. Během jara jsme za 270 minut dokázali dát jen jedinou branku a to ještě po doražení standardní situace obráncem. Dalších osm brankových příležitostí zůstalo nevyužitých. Čekají nás zápasy s týmy v tabulce kolem nás a potřebujeme se střelecky probudit.