Jste zde: Home Články Přípravné utkání: Bordovice - Bartošovice 8:2

TJ Sokol Bordovice

Aktuální informace a reportáže zde: https://www.facebook.com/tjsokolbordovice/

Příští zápas

Přípravné utkání: Bordovice - Bartošovice 8:2

IMG 9920Příjemné počasí zvěstující příchod jara bylo svědkem posledního přátelského zápasu TJ Sokol Bordovice v zimní přípravě sezóny 2015/2016. Utkání proběhlo v pátek 18.3. od 18.hod. na umělé trávě v Novém Jičíně byl soupeřem klub Bartošovic.

Diváci a fanoušci klubu jistě nelitovali návštěvy tohoto zápasu, neboť přinesl spousty branek, stejně jak tomu bylo v předposledním utkání. Gólový účet otevřel po zranění vracející se Petr Kaša, na jehož formě se ovšem vynucená pauza nepodepsala. Bordovský kanonýr střelou z voleje trefil míč na zadní tyč a gólman Bartošovic lovil balón ze sítě poprvé - 1:0. To mohl brankář zopakovat i o pár minut později, kdy střelu Rašky dorazil do branky Rajnoch a stav utkání byl tedy 2:0. Zápas začínal nabírat tempo a něco ze svého repertoáru se rozhodl vytáhnout Raška. Svou vytříbenou technikou přehodil vybíhajícího gólmana a Bordovice se dostaly do vedení 3:0. Avšak poločas byl ještě daleko a ke vší smůle Bartošovic se rozhodl úřadovat opět Kaša. Z podobné pozice, jako vstřelil první gól, si lišacky pohodil míč, placírkou ho poslal nechytatelně do šibenice a všem nezbývalo nic jiného, než jen uznale zatleskat. 4:0. Do konce prvního poločasu stihl ještě jednu trefu připsat nový hráč týmu Holinei, který po velmi pohledné kombinační akci dorazil hlavou míč do sítě. V akci prokázal důraz a svým odhodláním přetavil situaci v pátý gól. 5:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten a oba týmy nabíraly energii.

Po začátku druhého poločasu to vypadalo, že tým Bordovic zůstal hlavami v šatnách a Bartošovice začaly diktovat tempo hry. Bordovice nedokázaly udržet míč na svých kopačkách a tak se na obranu valil jeden útok za druhým. Hráč Bartošovic jeden z útoků proměnil ve snižující branku, když technickou střelou z pomezí šestnáctky obstřelil gólmana Turoně. 5:1. Další branka nenechala na sebe dlouho čekat a mužstvo Bartošovic vstřelili další branku, když jejich hráč přehodil vyběhnuvšího brankáře, a stav byl tedy 5:2. Avšak hráči Bordovic se přece jen probrali a výkon se opět zvedl. Tento fakt ztvrdil Melčák, který využil křižný centr a propálil vše, co mu stálo cestě, tedy hlavně brankář. 6:2. Pokud nám Raška v prvním poločase ukázal svou precizní techniku, tak v poločase druhém už se s tím tolik nemazal a nechal vyniknout svůj pověstný důraz. Dokázal proniknout do šestnáctky soupeře a svou bombou ze šesti metrů prostřelil gólmana a upravil tak na 7:2. Utkání se už už schylovalo ke konci a rozhodčí zápasu chtěl svým hvizdem vše ukončit. Nechal však proběhnout ještě jednu akci a dobře udělal. Jakub Fusek si přebral míč a už uháněl na bránu soupeře. S gólmanem si se stoickým klidem poradil, a rozhodl o tom, že konečný výsledek zápasu bude 8:2.

Tento zápas tedy uzavřel přátelské zápasy a další víkend již tým Bordovic nastoupí doma proti Jeseníku nad Odrou. 

Autor článku: Jan Klos

 

Návštěvnost

Návštěvy [+/-]
Dnes:
Včera:
Předevčírem:
5
251
246

+5

Celkem
od 16. 8. 2008 1 010 226
Facebook
Youtube