Jste zde: Home Články Utkání na půdě třetího Libhoště vyznělo lépe pro Bordovice

TJ Sokol Bordovice

Utkání na půdě třetího Libhoště vyznělo lépe pro Bordovice

img 5705aBordovice v nedělním duelu vrátily Libhošti podzmní porážku. Po brankách Horáka a Maruchniče si odvezly zasloužené tři body za výhru 3:2.

Sestava: Turoň (G) - Geryk, Kaša, Vaněk (C) - Nárožný (26. Maruchnič, 90. Černoch), Petr (80. Melčák V.), Rajnoch (57. Blažek), Raška, Žídek - Horák (78. Klos), Melčák Z.

Branky: 80. Pojezdala, 90. Palička - 46. a 71. Horák, 55. Maruchnič

V prvním poločase byli nebezpečnější spíše domácí. Vytvořili si několik dobrých šancí, ale obléhání Turoňovy branky nemělo gólové vyústění. Až ve 30. minutě domácí brankáře překonali, ale radost jim hned překazil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd a gól tak neplatil. První půle tedy nakonec skončila bezbrankovým stavem. Do druhého poločasu vstoupily lépe Bordovice. Hned ve 46. minutě vsítil první branku utkání Roman Horák. O několik minut později vymetl pavučiny libhošťské branky střídající Ivo Maruchnič a zvýšil na 2:0. Po těchto gólech míč stále drželi na svých kopačkách hráči Bordovic. V 59. minutě střílel opět Maruchnič a jeho střela jen těsně minula horní tyč branky. Poté prověřil brankáře znovu Horák, brankář však jeho dělovku stačil vyrazit na roh. V 71. minutě už se ale dvojice Horák - Maruchnič dočkala. Ivo Maruchnič naservíroval míč volnému Horákovi před branku, ten nezaváhal a nekompromisně zvýšil na 3:0. Libhošť se s takovým stavem ale smířit nechtěl a v závěrečné desetiminutovce se skóre měnilo ještě dvakrát. V 80. minutě vsítil branku Pojezdala a v 90. minutě dostal míč za obranu Palička a snížil na konečných 3:2. Závěrečný tlak domácích v nastaveném čase Bordovice přečkaly a odvezly si tak z Libhoště cenné tři body.