Jste zde: Home Články Bordovice v posledním podzimním utkání porazily Kopřivnici 1:0

TJ Sokol Bordovice

Bordovice v posledním podzimním utkání porazily Kopřivnici 1:0

img 5070aV závěrečném kole podzimní části letošní sezony Bordovice díky brance Rajnocha z úvodu utkání porazily Kopřivnici na bahnitém terénu nejtěsnějším rozdílem 1:0. Připsaly si tak do tabulky důležité tři body a přezimují na osmé příčce.

Už ve druhé minutě utkání se za domácí prosadil Pavel Rajnoch, který uklidil míč do branky po střele Nárožného, jehož pokus brankář vyrazil pouze před sebe. O několik minut později se do dobré šance dostával Hieke, ale nakonec z ní nic nevytěžil. Hosté zahrozili v osmé minutě z přímého kopu, Turoň si však v brance poradil. Několik dalších zákroků, kterými svůj tým podržel, předvedl především ve druhé půli. V 52. minutě lapil soupeřovu tvrdou střelu a o pár minut později vytěsnil další nebezpečnou střelu na roh. V závěru utkání se ještě snažil zvýšit náskok Honza Klos, ale s jeho střelou si hostující brankář poradil.

Sestava: Turoň (G) - Geryk, Kaša, Kovařík, Vaněk (C) - Nárožný, Petr, Rajnoch, Raška - Hieke (83. Enčev), Žídek (74. Klos)

Góly: 2. Rajnoch