Jste zde: Home Články Bordovice nestačily na poslední Suchdol a odjížděly s porážkou 2:1

TJ Sokol Bordovice

Bordovice nestačily na poslední Suchdol a odjížděly s porážkou 2:1

img 5007aV předposledním utkání podzimní části sezony se Bordovice představily na hřišti posledního Suchdola. Hosté se sice díky Raškově brance dostali v první půli do vedení, Suchdol ale dvěma rychlými trefami v úvodu druhého dějství skóre otočil a tři body si pohlídal.

Bordovice se dostaly do vedení ve 30. minutě, kdy po soupeřově zaváhání dopravil míč do branky Roman Raška. Domácí si ihned vypracovali několik šancí, ale srovnat se jim před odchodem do šaten nepodařilo. Zato začátek druhé půle jim vyšel na jedničku. Nejprve v 50. minutě rozvlnil síť střelou k tyči Radek Zuzaňák a o dvě minuty později uklidil míč do branky Patrick Meihack. Poté se na dostřel dostal po Hiekeho patičce Pavel Rajnoch, ale jeho střela z úhlu jen proletěla pokutovým územím kolem branky a následná Žídkova dorážka mířila o několik pater výš. Podobná šance se zrodila také na druhé straně, ale ani tam neměla gólové zakončení. Suchdol měl ještě do konce utkání pár zajímavých šancí, ale konečné skóre se již nezměnilo. Bordovice si tak odvezly z posledního podzimního venkovního duelu prohru 2:1 a v tabulce venkovních utkání přezimují s jedním bodem na poslední příčce.

Sestava: Turoň (G) - Geryk, Kaša, Kovařík, Vaněk (C) - Nárožný (54. Hieke), Petr, Raška, Segeťa - Rajnoch, Žídek (78. Klos)

Góly: 50. Zuzaňák, 52. Meihack - 30. Raška