Jste zde: Home Články Bordovice na Jistebník nestačily, podlehly mu čtyřbrankovým rozdílem 4:0

TJ Sokol Bordovice

Bordovice na Jistebník nestačily, podlehly mu čtyřbrankovým rozdílem 4:0

img 4114aS čtyřgólovou nadílkou odjížděly Bordovice v neděli z Jistebníku, když po nepříliš přesvědčivém herním projevu nedokázaly na soupeřovy branky nijak reagovat.

Od začátku utkání dával Jistebník najevo, kdo je na hřišti pánem. Téměř celý první poločas měl soupeř míč na svých kopačkách a diktoval hru. První branku vstřelil ve 34. minutě Zdeněk Kadlčák a o deset minut později přidal branku druhou - 2:0. Bordovice za celý první poločas vyprodukovaly pouze jednu jedinou střelu, kterou měl na svědomí Roman Raška, míč ale mířil hodně mimo. První poločas tak skončil 2:0 pro domácí Jistebník. Do druhé půle vstoupily Bordovice o něco málo aktivněji. Do šance se dostal střídající Hieke a následně také Rajnoch, ale krom toho, že vylepšili statistiku střel na branku z toho nic závažnějšího nebylo. V 61. minutě přidal třetí branku domácích Marek Besta a v 67. minutě zakončoval do prázdné branky Jan Kušnír - 4:0. Tři minuty nato mohl soupeř po vydařené akci přidat pátou branku, ale střelu ještě stihl z brankové čáry odkopnout Raška. Pár minut před koncem se domácí ještě řítili do protiútoku tři na jednoho, Vaněk ale nastartoval své rychlé nohy a nebezpečně vypadající protiútok zastavil. Bordovice tedy podlehly sehranému Jistebníku 4:0.

Hrstka bordovských fanoušků vážících cestu do dalekého Jistebníku si tak na své nepřišla. Snad v příštím kole doma proti Kateřinicím se dočkáme lepšího výkonu.

Sestava Bordovic: Turoň (G) - Enčev (71. Křížek), Geryk, Kovařík, Vaněk (C) - Melčák (66. Nárožný), Petr, Raška, Žídek - Klos (46. Hieke), Rajnoch

Góly: 33. a 43. Kadlčák, 61. Besta, 67. Kušnír