14' Zahradník
44' Pustějovský
80' Vojta
74' Marcol (Badaň)
74' Benáček (Macháček)
2
Střídání
1
65' Řezníček (Nevlud)

Důležité okamžiky

0' Před zahájením utkání byla minutou ticha uctěna památka pana M. Trčky, dlouholetého funkcionáře klubu.

2' Hned ve druhé minutě byla odpískána standartní situace hostů.

9' Další standartní situace pro tým hostů, po níž následovaly dva rohové kopy. Poprvé měl šanci ukázat se brankář Černý, nová posila týmu TJ Sokol Bordovice.

14' První gól utkání, který vstřelil hráč týmu Mošnov Zahradník. Stav 0:1.

25' Kašpárek vyslal prudkou střelu na bránu, gól z toho ale nebyl.

28' P. Vaněk byl ve velké šanci, zastavila jej však kaluž před bránou. Brankář hostů chvíli neviděl, kvůli vodě a blátu v očích.

31' První gól týmu Bordovic, který vstřelil Macháček po přesném centru Kvity. Stav 1:1.

32' Rozhodčí ponechal výhodu týmu Bordovic a Macháček se řítil do šance. Střelu na bránu proměnil a Bordovice vedly 2:1.

37' Standartní situace hostů, střela prosvištěla těsně kolem brány. V zápětí se rodila další akce hostů, kterou odvracel těsně před brankovou čarou Melčák na roh.

44' Hráč Mošnova Pustějovský vstřelil Bordovicím gól do šatny. Stav zápasu 2:2.

56' První větší šance hostů ve druhém poločase, která však končí mimo bránu.

65' Dochází k prvnímu střídání v zápase. Na hřiště přichází hráč Mošnova Řezníček a odchází Nevlud.

73' Macháček opět v šanci.

74' Dochází ke střídání domácího mužstva. Na hřiště přichází Marcol, Benáček a odchází Badaň, Macháček.

80' Hosté dávají gól. Autor gólu Vojta. Stav 2:3.

82' Kašpárek zahrává standartní situaci, která bohužel neskončila gólem.

90' Zápas končí, Bordovice - Mošnov 2:3.