Jste zde: Home Sezona Sezona 2012/2013 Reportáže Bordovice - Libhošť 1:1

TJ Sokol Bordovice

Bordovice - Libhošť 1:1

Email Tisk PDF

První utkání Bordovic na domácí půdě před početným publikem skončilo remízou 1:1.

Do utkání vstoupil lépe hostující Libhošť, jenž si hned od začátku utkání vytvářel dobré střelecké příležitosti. Už po minutě hry vyslali hostující hráči první střelu na branku, kterou však srazil na roh bránící René Kovařík. V sedmé minutě vypálil z otočky hostující Jaroslav Čapka, jeho střela z těžké pozice mířila těsně nad bránu. Bordovice se k první střele dostaly až v 11. minutě, Ivo Maruchnič napřáhl zpoza šestnáctky, ale bránu minul. V 17. minutě prověřili hosté z Libhoště brankáře Bordovic Horáka, který byl připraven a prudkou ránu vyrazil nad branku. Z následného rohového kopu padl gól, který dal hlavou hostující Lukáš Dědík - 0:1. O dvě minuty později mohly Bordovice odpovědět. Roman Raška střílel z úhlu a trefil břevno. Ve 23. minutě nechala obrana Bordovic na vzdálenější tyči úplně volného Dědíka, který však hlavou minul. O několik minut později obrana opět zaspala a nechala střílet hráče Libhoště, David Horák byl znovu připraven a střelu vytěsnil na roh. V sedmatřicáté minutě byl faulován před velkým vápnem Maruchnič. K rozehrávce se postavil Radim Špaček, který našel před bránou Jiřího Zátopka, ten však hlavou minul. Ve 45. minutě se Bordovice konečně dočkaly gólu. Po centru Zátopka se trefil hlavou přesně do šibenice Lukáš Vávra a vyrovnal na 1:1.

V druhém poločase už nebyl k vidění tak rychlý, kombinační a útočný fotbal, jako v tom prvním. V 61. minutě se do šance dostal střídající Martin Vašenda, bránu však netrefil. Několik minut nato minul míč stoper René Kovařík a do šance se dostali hráči Libhoště, kteří však jeho chybu nepotrestali. V 72. minutě chyboval Geryk, přes něhož prošel Čapka, který nastřelil boční síť. Poté měli více příležitostí ke vstřelení branky opět hostující hráči, ale míč mezi tři tyče nedostali. V nastaveném čase měl gól na kopačce Roman Raška, střelu ale neusměrnil a skončila těsně nad. Utkání tak skončilo dělbou bodů za jednobrankovou remízu.

Sestava: Horák (G) - Farkavec, Kovařík, Raška, Vaněk (C) - Geryk, Melčák (46. Vašenda), Špaček, Zátopek - Maruchnič, Vávra
Góly: 45. Vávra - 17. Dědík
ŽK: 32. Geryk, 73. Maruchnič - 49. Čapka, 68. Dědík, 74. Velart, 74. Blažek
Rozhodčí: Herda T. - Karas M., Uličný M.

Aktualizováno ( Neděle, 26 Srpen 2012 20:56 )