Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Bordovice - Sedlnice 1:1

Bordovice - Sedlnice 1:1

Ani v dalším utkání proti pátým Sedlnicím nedokázaly Bordovice na domácím hřišti zvítězit a získat tři body. Týmy si body rozdělily za remízu 1:1.

Oba týmy hrály v prvních minutách v neskutečném tempu a ze začátku se hrálo nahoru - dolů. V 8. minutě přišlo první ohrožení naší brány, když hráč Sedlnic vystřelil ze střední vzdálenosti, jeho střelu ale Jakub Mrozowski bez obtíží chytil. Ve 12. minutě rozehrávaly Bordovice roh, soupeř jej na první tyči odkopl, ale k odkopnutému míči měl nejblíže Roman Raška, který zkusil střelu z první a brankář měl co dělat aby konečky prstů míč vytěsnil nad břevno. Následoval další rohový kop, po rozehrávce se ke střele dostal Martin Uličný, jeho střela ale mířila mimo. Ve 21. minutě se do šance dostali hosté, nikým nebráněný utočník Sedlnic dostal míč a vběhnul do šestnáctky, kde mu naštěstí stihl míč vypíchnout vracející se Přemysl Geryk. Z následného rohového kopu se už ale Bordovice neubránily, hostující hráč, který se před bránou dostal nejvýše hlavičkoval míč do brány a Sedlnice se dostaly do vedení 1:0. Ve 24. minutě dostaly Bordovice šanci na vyrovnání, Uličný měl před sebou odkrytou bránu, bohužel trefil jediného ležícího muže před bránou. Ve 35. minutě využil trenér Radúz Rek  prvního střídání, Josefa Holuba nahradil Martin Vašenda.

Ve 47. minutě si na hlavičku po rohovém kopu naskočil kapitán Pavel Vaněk, síť za zády brankáře Sedlnic se rozvlnila a Bordovice vyrovnaly stav na 1:1. Čtyři minuty nato byl ve slibně vypadající šanci Lukáš Gilar, ale nepodařilo se mu s míčem nic udělat a tak jej ztratil. V 58. minutě vystřelil hráč Sedlnic naprosto nečekanou, rychlou prudkou střelu, míč ale mířil těsně vedle tyče. V 67. minutě odešel ze hřište Lukáš Gilar, nahradil jej Tomáš Benáček. V 73. minutě dostaly Sedlnice výhodu přímého kopu jen kousek za šestnáctkou, nepříliš povedený kop Mrozowski bez problémů chytil. Chvíli nato zahrávaly hostující Sedlnice rohový kop, míč proletěl celou šestnáctkou až k volnému hráči Sedlnic, ten se ale spíše nabídnuté šance zalekl a nezvládl pohotově zakončit. Do konce utkání jsme měli šanci vidět ještě několik šancí Sedlnic, žádnou se jim však nepodařilo proměnit a rozhodčí Zdeněk Žitník ukončil utkání za nerozhodného stavu 1:1.

Sestava: Mrozowski (G), Holub (35. Vašenda), Farkavec, Gilar (67. Benáček), Geryk, Machynka, Melčák, Raška, Temnička, Uličný (83. Kocián), Vaněk (C)

Aktualizováno ( Pondělí, 04 Říjen 2010 14:19 )

od 16. 8. 2008 762 897