Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Skotnice - Bordovice 2:0

Skotnice - Bordovice 2:0

Všichni fanoušci, realizační tým a hráči věřili, že se po debaklu v Kopřivnici konečně chytíme a přivezeme první venkovní body. Počasí moc fotbalu nepřálo, terén byl na některých místech silně podmáčený, ale i přesto se utkání ve Skotnici odehrálo.

Bordovice začaly útočně, už ve 4. minutě chtěl prověřit brankáře Josef Holub, jeho dobrý střelecký pokus ovšem těsně minul bránu. V 10. minutě poslal Tomáš Temnička přesný centr na Pavla Vaňka, ten skvěle podržel míč a přihrávkou našel nabíhajícího Pavla Machynku, který střílel nad. Dvě minuty poté poslal Holub do šance Vaňka, který nasadil neskutečné zrychlení a i když si míč předkopl hodně před sebe, dokázal ještě v pádu vystřelit těsně vedle tyče. Ve 14. minutě ověřil brankářovu pozornost dalekonosnou střelou Martin Uličný, mokrý míč brankáři vyklouzl, ale nakonec jej dokázal usměrnit. O pět minut později se do větší šance dostali také domácí, v soboji jeden na jednoho ale zvítězil Viktor Melčák a míč odkopl na roh. Ve 31. minutě jsme mohli vidět nacvičený a skvěle provedený signál rohového kopu, střelu Uličného ale brankář bez větších obtíži lapil. Ve 38. minutě zachránil Bordovice od inkasovaného gólu Jan Kocián, který jako poslední hráč vykopával míč z brankové čáry.

Do druhého poločasu už Bordovice nevstoupily tak dobře, jakoby je v šatně někdo vyměnil. Po osmi minutách, kdy nás Skotnice uzavřela na vlastní polovině jsme inkasovali gól a domácí Skotnice se tak dostala do vedení 1:0. V 60. minutě poslal Machynka střílený centr k jejich bráně, nabíhající Vaněk jej ale nestihl. O šest minut později se mohl střelou zdálky prosadit Temnička, jeho tvrdou střelu ovšem brankář Skotnice vyrazil a dorážející Uličný trefil břevno. V 77. minutě odešel nijak výrazně hrající Lukáš Gilar, kterého nahradil Přemysl Geryk. Minutu nato dostal hráč Skotnice přihrávku do vápna a střílel těsně mimo tři tyče. V 80. minutě jsme již ale ztratili jakoukoli naději na vyrovnání nebo dokonce otočení skóre, Jan Kocián se nešťastně trefil do vlastní brány a zvýšil vedení Skotnice na 2:0. Na posledních devět minut se do hry ještě dostal Tomáš Benáček, který vystřidal Josefa Holuba. Skóre se už ale do konce utkání nezměnilo a Bordovice si tak připsaly další venkovní prohru.

Sestava: Mrozowski (G), Farkavec, Kocián, Melčák, Gilar (77. Geryk), Machynka, Raška, Temnička, Uličný, Holub (81. Benáček), Vaněk (C)

Aktualizováno ( Středa, 29 Září 2010 16:24 )

od 16. 8. 2008 762 897