Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Kopřivnice - Bordovice 4:1

TJ Sokol Bordovice

Kopřivnice - Bordovice 4:1

Email Tisk PDF

V sobotním utkání zajížděly Bordovice do nedaleké Kopřivnice, kde papírově silnějšímu soupeři podlehly rozdílem tří gólů.

Už v 6. minutě se Bordovice dostaly do vedení, ovšem střelcem nebyl hráč Bordovic nýbrž domácí obránce, který se nedohodl s brankářem a vsítil vlastní gól. V 18. minutě chyboval Tomáš Temnička, hrající na pozici stopera, přes kterého se dostal domácí útočník k naší bráně, překonal Jakuba Mrozowského a vyrovnal stav na 1:1. O pět minut později byl nařízen volný přímý kop těsně za hranicí šestnáctky ve prospěch domácí Kopřivnice, se střelou umístěnou k tyči si Mrozowski neporadil a Kopřivnice se dostala do vedení 2:1. Necelých deset minut poté následovala další standartní situace domácích, z této standartky ale naštěstí nedokázali přidat další gól. To se jim povedlo až  šest minut před koncem první půle, kdy opět z přímého kopu skórovali na 3:1. Velkou šanci na snížení skóre dostal  Josef Holub, když se s pomocí Pavla Vaňka ocitl sám proti brankáři, vystřelil ale do něj a tak z toho nic nebylo.

Do druhého poločasu již nezasáhl Michal Šimetka, místo něj nastoupil Jan Farkavec. Ve 48. minutě přidala Kopřivnice další gól a zvýšila tak stav na 4:1. Chvíli nato zahrávaly Bordovice rohový kop, po kterém následovalo několik marných pokusů vystřelit po bráně, celé střelecké trápení ukončil až Martin Uličný, který z hranice malého vápna přestřelil branku. V 59. minutě fauloval Jakub Mrozowski za šestnáctkou, za tento faul viděl žlutou kartu a z nařízené standartky málem Kopřivnice opět těžila, od pátého gólu nás uchránilo břevno. V 60. minutě opustil hřiště Tomáš Temnička, kterého nahradil Martin Vašenda. V 70. minutě nás opět zachránilo břevno. Následně proběhlo třetí střídání Bordovic, odešel Martin Uličný, nahradil jej Tomáš Benáček. V 75. minutě rozehrávaly Bordovice přímý kop, k míči se postavil Josef Holub, jeho střelu brankář vytěsnil nad břevno na roh. O minutu později byl v šestnáctce faulován Holub a rozhodčí tak nařídil penaltu. Míč si na značku postavil sám faulovaný Josef Holub, ale bránu netrefil. Ani do konce utkání už Bordovice nedokázaly skóre nijak vylepšit a podlehly tak Kopřivnici 4:1.

Sestava: Mrozowski (G), Kocián, Temnička (60. Vašenda), Uličný (70. Benáček), Geryk, Melčák, Raška, Šimetka (46. Farkavec), Holub, Gilar, Vaněk (C)

Aktualizováno ( Neděle, 26 Září 2010 20:32 )