Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Bordovice - Mořkov 1:1

Bordovice - Mořkov 1:1

DOPLNĚNA REPORTÁŽ

V utkání 6. kola si Bordovice rozdělily body s Mořkovem.

Již v 7. minutě se dostal Mořkov do vedení, když se po rohovém kopu trefil hlavou Kunc. V 16. minutě se do šance dostal Pavel Vaněk, když šel sám na brankáře, míč si ale ukopl a dříve u něj byl hostující brankář. Ve 24. minutě zkusil střelu z první Pavel Machynka, bránu sice těsně minul, ale pokus to byl dobrý. O dvě minuty později byl odpískán volný přímý kop těsně za hranicí šestnáctky ve prospěch Mořkova, brankář Mrozowski střelu mířící do šibenice vyrazil na roh.

Do druhé půle nastoupil v útoku Josef Holub, který vystřídal Radana Černocha. Holub ihned v úvodu druhého poločasu prověřil brankáře Mořkova, ten jeho střelecký pokus chytil. V 50. minutě se Bordovice dočkaly vyrovnávacího gólu na 1:1, který vstřelil kapitán Vaněk. V 79. minutě zkusil z dálky vystřelit Tomáš Temnička, jeho střelu ale brankář bez problémů chytil. Osm minut před koncem zkoušel Mořkov přidat druhý gól, střela mířila jen několik milimetrů nad bránu a z tribuny bylo slyšet obrovské vydechnutí všech domácích příznivců. Bordovice si tak rozdělily body s Mořkovem za remízu 1:1.

Sestava: Mrozowski (G), Farkavec, Kocián, Šimetka, Temnička (80. Melčák), Machynka, Raška, Uličný, Vašenda (61. Geryk), Černoch (46. Holub), Vaněk (C)

Aktualizováno ( Pondělí, 27 Září 2010 10:14 )

od 16. 8. 2008 762 905