Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Bordovice - Štramberk 2:1

Bordovice - Štramberk 2:1

I v deštivém počasí dorazil velký počet fanoušků domácích Bordovic i hostujícího Štramberku.
V 10. minutě přišla první větší šance Štramberku, střela však mířila přesně do středu brány, kde byl přichystán brankář Mrozowski. O tři minuty později si mohli všichni fanoušci oddechnout, když střela proletěla jen několik centimetrů od naší tyče. V 19. minutě jsme po ruce jednoho z hráčů Štramberku dostali výhodu přímého kopu, bylo to ale z velké dálky a Tomáš Temnička poslal míč mimo bránu. Ve 23. minutě se ke střele dostal Viktor Melčák, jeho střela ale neměla dostatečnou razanci a byl to spíš takový pozdrav brankáři. Chvíli nato vystřelil Josef Holub, vypadalo to, že se budeme radovat, ale podle rozhodčích se míč za brankovou čáru nedostal. Ve 39. minutě se před naší bránou ocitl sám útočník Štramberku Jan Chovaneček, jeho střela ale mířila do středu brány, kde byl opět přichystán brankář. Dvě minuty před koncem první půle se fanoušci domácích konečně dočkali, kapitán Pavel Vaněk poslal Bordovice do vedení 1:0.

V 50. minutě se do šance dostal opět Vaněk, zakončení se mu ale nepodařilo. V 56. minutě rozehrával Melčák přímý kop, centrovaným míčem našel před bránou Vaňka a ten hlavičkou zvýšil vedení domácího týmu na 2:0. O čtyři minuty později se Mrozowski blýskl dobrým zákrokem, konečky prstů vytěsnil prudkou střelu nad bránu a zabránil soupeři snížení skóre. V 64. minutě měl šanci Holub, jeho střelu hostující brankář Sýkora v poslední chvíli vyrazil nohama, dorážku Vaňka už chytil a uklidnil situaci před svou bránou. V posledních dvaceti minutách měl Štramberk několik nebezpečných šancí na vstřelení gólu. Jediného gólu se dočkali v 89. minutě, autorem gólu byl Chovaneček. Utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácích Bordovic 2:1.

Slova trenérů obou mužstev před utkáním
Radúz Rek (Bordovice): "Bohužel jsme v předchozích dvou kolech přišli v posledních minutách o bodový příděl, takže je naším cílem na domácím hřišti získat minimálně bod, přestože náš dnešní soupeř patří mezi zkušené harcovníky okresního přeboru, uděláme pro tento cíl maximum. Proto bych touto cestou také rád poprosil naše věrné fanoušky, aby nás v našem snažení podpořili".

Petr Jurák (Štramberk): "Každý zápas začíná 0:0. Přesto máme vždy ze soupeře respekt, k tomu vidíme, že terén nebude nejlepší, budeme rádi, že zápas absolvujeme bez zranění a nějaký bod chceme odvézt do Štramberku".

Sestava Bordovic: Mrozowski (G), Kocián, Vaněk (C), Raška, Temnička, Geryk, Holub (86. Kvita), Vašenda, Machynka, Uličný, Melčák. Náhradníci: Fojtík, Šimetka, Farkavec, Kvita, Černý

Rozhodčí: Žitník Z.

Aktualizováno ( Pondělí, 27 Září 2010 09:11 )

od 16. 8. 2008 762 904