Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Spálov - Bordovice 3:2

Spálov - Bordovice 3:2

Bordovice se v zápase dvakrát dostaly do vedení, bohužel vedení neudržely a neproměněná penalta na konci utkání je stála remízu.

V 6. minutě první gólová šance Bordovic, rychlý míč na Lukáše Hubeňáka, který jej jen tak tak stihl ve skluzu vystřelit po bráně, brankář vyrazil na roh. O chvíli později šance na druhé straně, soupeř tvrdou střelou trefil střed brány, kde byl přichystán brankář Mrozowski. Ve 24. minutě zakombinovali Pavel Vaněk s Josefem Holubem, Vaněk našel přihrávkou Holuba, který vystřelil do brankáře, odražený míč přihrál před bránu Vaňkovi a ten střelou do odkryté branky poslal Bordovice do vedení 1:0. Soupeř ale už ve 29. minutě dokázal skóre srovnat na 1:1. Ve 37. minutě opět spolupráce Vaněk - Holub, Vaněk prodloužil před bránu na Josefa Holuba, který se prosadil hlavičkou a připsal si svůj první gól v dresu Bordovic, 2:1. Minutu před koncem prvního poločasu obdržel kapitán Pavel Vaněk žlutou kartu za faul za hranicí šestnáctky, nařízený přímý kop mířil vysoko nad bránu.

Ve druhé půli nahradil Lukáše Hubeňáka Pavel Kvita. V 65. minutě zahrál jeden z bordovských hráčů ve vlastní šestnátce rukou a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. Spálov z penalty vyrovnal na 2:2. O tři minuty později bylo v naší šestnáctce opět nebezpečno, Mrozowski ale soupeři ke vstřelení dalšího gólu nedal šanci. V 70. minutě rozehrával přímý kop Tomáš Temnička, který poslal míč do šestnáctky, následoval z toho pouze rohový kop. V 72. minutě podnikl soupeř rychlý protiútok tří proti třem a byl z toho další gól Spálova, který se dostal do vedení 3:2. V 86. minutě dostaly Bordovice šanci na vyrovnání, když byla hlavním sudím nařízena již druhá penalta v zápase. Míč si na značku postavil Martin Uličný, bohužel jeho nepříliš povedený pokutový kop brankář vyrazil.

Sestava: Mrozowski (G), Geryk, Kocián, Temnička, Uličný (90. Šimetka), Machynka, Melčák, Raška, Vaněk (C), Holub (75. Vašenda), Hubeňák (46. Kvita)

Rozhodčí: Novák P. - Vrána J.

Aktualizováno ( Pondělí, 23 Srpen 2010 10:40 )

od 16. 8. 2008 762 900