Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Bordovice - Vel.Albrechtice 3:1

Bordovice - Vel.Albrechtice 3:1

Bordovice v sobotu nastoupily k prvnímu utkání Okresního přeboru v nových dresech. Slavnostní výkop provedla starostka obce Bohumila Trčková.

Prohlášení Radúze Reka před zápasem: "Velice dobře si uvědomujeme kvality soupeřů v Okresním přeboru, mezi které bezpochyby patří i náš dnešní soupeř z Velkých Albrechtic. Na druhou stranu jsme ale odhodláni udělat maximum k zisku minimálně jednoho historicky prvního bodu pro Bordovice. Zdali naše kvality a odhodlání budou dostatečnými faktory ukáže až následujících 90. minut".

Svěřenci Radúze Reka byli ze začátku hodně nervózní. Od prvních minut měli převahu v držení míče, ale žádnou gólovou šanci si nedokázali vytvořit. Ve 12. minutě se ke střele dostal soupeř z Velkých Albrechtic, jeho tvrdá střela mířila těsně mimo. O tři minuty později se do šance dostaly také Bordovice, střelu Pavla Machynky ale zblokoval obránce, dorážku Pavla Vaňka už chytil brankář. Chvíli nato se ke střele z dálky odvážil Lukáš Kašpárek, jeho pokus ale lapil brankář Velkých Albrechtic. Ve 30. minutě byl ve prospěch soupeře nařízen přímý kop těsně za hranicí šestnáctky. Přízemní střela Marcela Pavlovského umístěná k levé tyči prošla pod naší zdí a Velké Albrechtice se dostaly do vedení 1:0.

Již osm minut po začátku druhého poločasu se bordovští fanoušci mohli radovat. Lukáš Kašpárek našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Radana Černocha na pravé straně, ten poslal před bránu prudký centr a Pavel Kvita rozvlnil síť soupeřovy branky. Vyrovnal tak na 1:1. V 59. minutě přidal druhý gól Kašpárek a dostal Bordovice do vedení 2:1. V 61. minutě Bordovice využily prvního střídání, z hřiště odešel autor prvního gólu Kvita a nahradil jej nováček Lukáš Hubeňák. O pár minut později přišlo vynucené střídání, zraněného Kašpárka nahradil další nováček v dresu Bordovic Jiří Fojtík. V 68. minutě měly Velké Albrechtice velmi blízko k vyrovnání skóre, Mrozowski ale konečky prstů vyškrábl míč na roh. V 73. minutě měl šanci na zvýšení skóre Vaněk, když viděl prázdnou bránu, brankář se však ještě stihl vrátit a na poslední chvíli svou svatyni uchránil. O dvě minuty později Martin Uličný přesě umístěnou střelou zvýšil na 3:1. V 78. minutě mohl přidat branku Jiří Fojtík, když v šestnáctce vystřelil pohotově z otočky, brankář byl ale připraven. Na posledních pár minut přišel i třetí nový hráč Bordovic Josef Holub, který nahradil Radana Černocha.

Sestava: Mrozowski (G), Geryk, Kocián, Temnička, Uličný, Černoch (84. Holub), Kašpárek (68. Fojtík), Machynka, Raška, Kvita (61. Hubeňák), Vaněk (C)

ŽK: 78. Fojtík - 51. Kořený

Rozhodčí: Klement M. - Lakomý P.

Aktualizováno ( Pondělí, 16 Srpen 2010 09:55 )

od 16. 8. 2008 762 905